18 Ekim 2012 Perşembe

Yeni CR-V ve Yeni Civic Hatchback 2012 Auto Show'da2-11 Kasım tarihleri arasında düzenlenecek Auto Show 2012’de yeni CR-V ile yeni Civic Hatchback’in Türkiye tanıtımı gerçekleştirilecek. Performans ve yakıt ekonomisinde sınıfının lideri haline gelen, 1.6 lt dizel motor ile donatılmış Civic Hatchback, Paris Otomobil Fuarı’ndan sonra ilk kez Auto Show 2012 kapsamında görücü karşısına çıkarılacak.

Honda, 3’üncü salondaki standında, 12 otomobil ve iki motosiklet ile bu iki modeli de sergileyecek.

Honda'nın yeni küçük hacimli dizel motorunun, Avrupa’da satışa sunulacak olan “Earth Dreams Technology” isimli yeni bir motor serisinin ilk ürünü olarak ayrıca dikkatleri üzerine çekmesi bekleniyor.

Yeni modellere ek olarak Honda’nın ürün gamındaki tüm modeller de Auto Show 2012’de müşterilerin beğenisine sunulacak. Ekonomik ve ekolojik Civic Eco, CR-Z, Accord ve Jazz, opsiyonel aksesuarlarıyla beraber Honda standında sergilenecek.

Ayrıca, Honda motosikletlerinin amiral gemisi olan Goldwing ve kusursuz on-off tarzındaki Crosstourer da Honda motosikletlerinin kalitesinin ve gelişmiş dizaynının kanıtı olarak standda yerini alacak.

Auto Show 2012, TÜYAP Beylikdüzü’nde ziyaretçilerini ağırlayacak.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder